loader image
Primăria Caracal
Slide
07 Mar 2022

În vederea realizării de Investiții de interes public pe amplasamentul din str. Mihai Viteazul, nr. 73A, generat de imobilul amplasat pe: Str. Mihai Viteazul, nr. 73A, Municipiul Caracal, Județul Olt; nr.cad.57830

Categorie - PUZ/PUD etapa pregătitoare

ARGUMENTARE: În baza Certificatului de Urbanism, nr. 220/04.11.2021 emis de Primăria Municipiului Caracal, s-a elaborat documenația necesară inițierii Planului Urbanistic Zonal și Regulamentului Urbanistic Local aferent în vederea realizării de Investiții de interes public pe amplasamentul din str. Mihai Viteazul, nr. 73A prin care se reglementează condițiile în care se poate construi pe terenul identificat cu nr cadastral 57830. Imobilul situat pe Str.Mihai Viteazul, nr.73A, se află în zona funcțională V4-complexe și baze sportive.

• SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR REGIM PERMISE DE CONDUCERE ȘI ÎNMATRICULARE A VEHICULELOR OLT - CENTRUL LOCAL SECUNDAR CARACAL

• PROGRAMĂRI ONLINE

• Ziare Locale